
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне Kemar Kallado KL/K/1
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 240 мм |
- Ціна: 1 630 ₴
- В наявності
- Код: KL/K/1
Бра настінне Kemar Kallado KL/K/1 Польща
1 630 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


