

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коване бра Kemar Galegos G/K
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Kemar, з високою якістю виконання та демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Kemar це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Kemar можна і в Україні.
Ми доставляємо замовлення по всій території України
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Мідь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 3000К |
| Колір плафона | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Вага | 1500 г |
| Користувацькi характеристики | |
| колекція | GALEGOS |
| особливості каркасу | кований |
| особливості плафона | вітражне скло |
- Ціна: 12 900 ₴



