


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінні Hesmo Teresa 87770.
Hesmo Teresa - це унікальні світильники для вітальні, спальні, коридорів, кухні, виробництва Польщі. Стримана кольорова гамма додає універсальності освітлювальним приладам. Бежевий, білий, коричневий - проста палітра дозволяє освітлювальним приладам вписатися та прикрасити практично будь-який інтер'єр.
З цієї серії в наявності бра та люстри різних параметрів, завдяки чому ви можете підібрати найкращий варіант, який ідеально прикрасить та освітить ваш дім.
Доступні ціни ще один плюс продукції компанії, для постійний покупців лояльні ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр | 330 мм |
- Ціна: 4 300 ₴



