Новинка






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер Lis Flora 0599-1
Представляємо вашій увазі підлогову лампу відомого польського виробника Lis Flora 0599-1 бежево-бронзового кольору, відмінно виглядатиме в інтер'єрі в стилі флора, прованс, класика.
Каркас світильника Flora 0599-1 виготовлений з металу, плафони зі скла ручної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Бронза |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Бежевий, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Вага | 5000 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| особливості | |
| плафон | ручна робота |
| каркас | ручне малювання |
- Ціна: 7 500 ₴
- В наявності
- Код: 0599-1
Торшер підлоговий Lis Flora 0599-1
7 500 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


