


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник кришталевий підвісний Hesmo 12285 в холл готелю.
Ефектний світильник футуристичної зовнішності з кришталевими підвісками довжниною 60 см, тканина ( полімер) кольору венге.
Сучасний дизайн в поєднанні з кришталевими підвісками і точної обробки надає освітлювальному приладу неймовірний вигляд.
Світло проходить через кришталь та розщеплюється на райдужні промені, що дає особливий ефект приміщенню.
Висота 90 см, ширина/ довжина 50 см, лампочка 12*G9 40 Вт.
Рекомендовано розміщувати в холлі готелю, при купівлі цього світильника кришталевого лампочки в подарунок.
Колір плафонів : чорний/молочний
Колір підвісок :прозорий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | текстиль, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Діаметр | 50 см |
- Ціна: 28 800 ₴
- В наявності
- Код: 12285
Світильник кришталевий підвісний Hesmo 12285 в холл готелю.
28 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


