
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Hesmo Kostka Kube 50295
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Діаметр | 65 см |
- Ціна: 6 900 ₴
- В наявності
- Код: 50295
Світильник Hesmo Kostka Kube 50295
6 900 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


