



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 185/6/02 N
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3600 г |
| Висота | 42 см |
| Діаметр | 52 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 18 900 ₴
- В наявності
- Код: L 185/6/02 N
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 185/6/02 N
18 900 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


