
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еlite Bohemia L 714/6/05 світильник кришталевий
Стельова кришталева люстра підійде для будь-якого інтер'єру вашого будинку, завдяки красі кришталю приміщення наповнюється яскравим і неповторним сяйвом. ⠀
Класичні кришталеві люстри користуються високою популярністю в елітних будинках, адже виконані найталановитішими чеським майстрами. ⠀
В нашому інтернет магазині, найширший вибір елітних стельових класичних люстр для кухні, спальні чи вітальні від відомого виробника Еlite Bohemia. ⠀
Купити стельову люстру просто, залишіть заявку на нашому сайті і менеджер інтернет- магазину з вами звяжеться в найкоротші терміни. ⠀
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 450 см |
| Висота | 350 см |
| Вага | 3000 г |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 28 850 ₴
- В наявності
- Код: L 714/6/05 N
Еlite Bohemia L 714/6/05 світильник кришталевий
28 850 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


