
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Nowodvorski Golden Silk 1235
Сучасні стильні високотехнологічні люстри високо Nowodvorski з високою якістю виконання та демократичною ціною.
Усі деталі світильників Nowodvorski є міцним елементом, завдяки якому виріб можна назвати надійним та довговічним. Ці продукти виробляються лише в Польщі, але ви можете придбати освітлювальні пристрої Nowodvorski в Україні.
Наш інтернет -магазин представляє люстри, світильники, бра, точкові світильники Nowodvorski
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Жовтий |
| Колір арматури (підстави) | Сталь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Горщик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 3 800 ₴
- В наявності
- Код: 1235
Бра Nowodvorski Golden Silk 1235
3 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


