
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний світильник Nowodvorski 2990 Keal Silver виготовлений з металу в стилі мінімалізм , лофт і проектує потік світла , підсвічуючи стіни .
Таке спрямоване освітлення створить атмосферу сучасної казки .
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сталь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості освітлення | підсвітка для стіни |
- Ціна: 1 100 ₴
- В наявності
- Код: 2990
Настінний проектуючий світильник Nowodvorski 2990 Keal Silver
1 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


