
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник Nowodvorski 1301 Blue (синій)
В інтернет-магазині "ЕlitSvilo" представлені різноманітних кольорів та розмірів настінні світильники по лояльних цінах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Синій |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 см |
| Ширина | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1301
Стельовий світильник Nowodvorski 1301 Blue (синій)
1 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


