
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В інтернет-магазині "ЕlitSvilo" представлені різноманітних кольорів та розмірів настінні світильники по лояльних цінах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Сталь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання |
- Ціна: 1 060 ₴



