
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В інтернет-магазині "ЕlitSvilo" представлені різноманітних кольорів та розмірів настінні світильники по лояльних цінах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Неокласицизм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Муранське скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бордовий |
| Колір арматури (підстави) | Сталь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір плафона | Коричневий, Венге |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 170 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання |
- Ціна: 1 190 ₴
- В наявності
- Код: 1962
Настінний світильник Nowodvorski 1962 Simon
1 190 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


