


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник в дитячу бра Nowodvorski 1744 Klaudia
Колірна гамма підібрана максимально гармонійно, модель поєднує в собі різнобарвний і срібний кольориДитячі люстри та світильники Nowodvorski 1744 Klaudia виготовлені з екологічно безпечних гіпоалергенних матеріалів. Це стосується всіх частин люстри.
Бренд Nowodvorski - польський виробник, який займає провідні позиції у світі.
Ціновий сегмент модельного ряду демократичний. Моделей і фантазії в запасі у Nowodvorski стільки, що вистачить на оформлення будь-якого інтер'єру. Це не дивно, адже бренд працює на ринку третій десяток років.
Світильники серії Klaudia стануть відмінним дизайнерським акцентом в інтер'єрі дитячої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бра/Світильник настінний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Синій |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вага | 0.7 г |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості декору | хмаринка ,зірка |
| особливості плафона | поворотний |
- Ціна: 1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1744
Світильник в дитячу бра Nowodvorski 1744 Klaudia
1 250 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


