



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Lis Anturion 0031
Пропонуємо вашій увазі настільну лампу Lis Anturium 0031 в стилі флористика.
Відмінна якість, помірні ціни, виріб виготовлений по новітнім технологіям.
Матеріал виробу: каркас - кований метал.
З колекції Anturium фабрики Lis є в наявності кована підвісна люстра та торшер відмінної якості та вишукані, які ідеально підійдуть в будь-яку кімнату вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 410 мм |
- Ціна: 3 780 ₴
- В наявності
- Код: 0031
Настільна лампа Lis Anturium 0031
3 780 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


