
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Lis Kalla 0724
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Lis, з високою якістю виготовлення й демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Lis — це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною та довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Lis можна й в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Lis
Ми доставляємо замовлення на всій території України
Киев, Харьков, Одесса, Дніпро, Запорожнення, Львів, Кривий Рог, Донецька зона, Ніколаєв, Ужгорода, Тернополя, Івано-Франковськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорниці, Луцк, рівне.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 455 ₴



