



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне Lis Cros 0197K
Бра настінне Lis Cros 0197K - виготовлене з металу та скла.
Плафони мають форму квітки, в наявності 2 штуки.
Купіть сучасне настінне бра для свого дому недорого в стилі флористика.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 2 655 ₴



