
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В інтернет-магазині "ЕlitSvilo" представлені різноманітних кольорів та розмірів настінні світильники по лояльних цінах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Кітч |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бра/Світильник настінний |
- Ціна: 1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1154
Настінно-стельовий світильник Nowodvorski Safari 1154
1 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


