


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний Lis Wiola галогенні лампи
Галогенні лампи дозволяють створювати розсіяне, м`яке, безтіньове освітлення. Це дає можливість внести творчий елемент в розробку освітлювальних рішень і додати "родзинку" в проект.
Галогенні лампи - це незмінно яскраве світло, прекрасне перенесення кольорів, що забезпечує гарні "соковиті" відтінки і можливість створення будь-яких світлових ефектів. Освітлені світлом галогенних ламп предмети зі скла, кришталю і металу, сяють яскравіше і цікавіше.
Купуйте Wiola Lis 0556-10 в нашому інтернет магазині і ви отримаєте комплект лампочок в подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 78 см |
| Висота | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 8 655 ₴
- В наявності
- Код: 0556/10
Світильник підвісний Lis Wiola галогенні лампи
8 655 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


