
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Lis Wiola 0555/9 хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір | Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Діаметр | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 7 955 ₴
- В наявності
- Код: 0555/9
Світильник Lis Wiola 0555/9 хром
7 955 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


