

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Lis Ludwik 0334/6 хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Діаметр | 40 см |
- Ціна: 6 550 ₴



