

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра підвісна Lis Еlla 0327 в спальню
Ніжна , незвична люстра на 5 плафонів Еlla 0327 фірми Lis(Польща), цікава своїм дизайнерським задумом у вигляді гілки дерева з бутонами .
Плафони виготовлені зі скла ручної роботи і мають форму квітів , каркас - кований метал.
В нашому інтерне-магазині представлені бра настінні і підвісні світильники цієї вишуканої колекції, виготовлені з якісних матеріалів.
Безкоштовна доставка по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Cуми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
Лояльні ціни для постійних покупців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 см |
| Діаметр | 750 см |
| Основні | |
| Тип виробу | Люстра |
| Тип люстри | Підвісна |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Площа освітлення | 18 кв. м |
| Матеріал виготовлення освітлювального приладу | Скло |
- Ціна: 6 950 ₴
- В наявності
- Код: 0327
Люстра підвісна Lis Еlla 0327 в спальню
6 950 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


