

Люстра підвісна Lis Ella 0328 у вітальню
Ніжна, незвичайна люстра на 5 плафонів Ella 0327 фірми Lis (Польща), цікава своїм дизайнерським задумом у вигляді гілки дерева з бутонами.
Плафони виготовлені зі скла ручної роботи та мають форму квітів, каркас -кований метал.
Сучасні та надійні освітлювальні прилади фабрики Lis з колекції Еlla в стилі флористика.
В нашому інтерне-магазині представлені бра настінні і підвісні світильники цієї вишуканої колекції, виготовлені з якісних матеріалів - металу та скла, плафони мають форму квітів.
Безкоштовна доставка по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Cуми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
Лояльні ціни для постійних покупців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 85 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 5000 г |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 9 880 ₴
- В наявності
- Код: 0328
Люстра підвісна Lis Ella 0328 у вітальню
9 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



