

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Hesmo Glamour 14065 кришталевий каскад
Неперевершений дизайн та якість справжнього кришталю Glamour 14065 створить атмосферу розкоші у вашому будинку .
Висота світильника 1000 мм, діаметр 500 мм, ширина 350 мм.
Каркас люстри Glamour 14065 квадратної форми .
Тип лампочки - змінний .
Країна виробник -Польща .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Діаметр | 36 см |
- Ціна: 17 888 ₴
- В наявності
- Код: 14065
Люстра Hesmo Glamour 14065 кришталевий каскад
17 888 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


