


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Hesmo Rosa 51533
абажур молочний без малюнка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 см |
| Висота | 47 см |
- Ціна: 7 700 ₴
- В наявності
- Код: 51533
Світильник Hesmo Rosa 51533 абажур молочний без малюнка
7 700 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


