
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний Nowodvorski Ghost Silver 2448
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Срібний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Горщик |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 555 ₴
- В наявності
- Код: 2448
Світильник підвісний Nowodvorski Ghost Silver 2448
2 555 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


