
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 660/6/17
Світильники ручної огранки створюють вишукану гру променів світла на стелі і стінах.
У цій колекції представлені світильники з різними кольоровими композиціями
У нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних кришталевих люстр ручної огранки від відомого виробника Еlite Bohemia.
Купити кришталеву люстру ручної огранки дуже легко, залиште замовлення на нашому сайті та менеджер інтернет магазину з вами звяжеться в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 67 см |
| Вага | 9000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вишневий |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 38 800 ₴
- В наявності
- Код: L 660/6/17
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 660/6/17
38 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


