
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еlite Bohemia люстра L 601/6/15
Світильники ручної огранки створюють вишукану гру променів світла на стелі і стінах.
У цій колекції представлені світильники з різними кольоровими композиціями
У нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних кришталевих люстр ручної огранки від відомого виробника Еlite Bohemia.
Купити кришталеву люстру ручної огранки дуже легко, залиште замовлення на нашому сайті та менеджер інтернет магазину з вами звяжеться в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Зелений |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 35 500 ₴
- В наявності
- Код: L 601/6/15
Еlite Bohemia люстра L 601/6/15
35 500 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


