




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 660/8/17
Світильники ручної огранки створюють вишукану гру променів світла на стелі і стінах.
У цій колекції представлені світильники з різними кольоровими композиціями
Купити кришталеву люстру ручної огранки дуже легко, залиште замовлення на нашому сайті та менеджер інтернет магазину з вами звяжеться в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 64 см |
| Висота | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вишневий |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 55 600 ₴
- В наявності
- Код: L 660/8/17
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 660/8/17
55 600 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



