


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра модерн Еlite Bohemia L 226/6/022
Підвісна кришталева люстра модерн не схожа на інші варіанти cвітильники, шість ламп надають вишуканості і помпезності.
Зверніть увагу на колір металевої конструкції - він чудовий, а королівські свічки ідеальні своєю формою.
Інтернет-магазин «ЕlitSvitlo» пропонує шикарні моделі кришталевих люстр з колекції модерн від відомого виробника за доступними цінами. У нас Ви можете купити кришталеві люстри модерн сучасних дизайнів.
Модерн-шедеври освітлювальних приладів створюються в Чехії талановити майстрами.
Створіть свій інтер'єр в будинку разом з Elite Bohemia!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Діаметр | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 28 880 ₴
- В наявності
- Код: L 226/6/022 N
Кришталева люстра модерн Еlite Bohemia L 226/6/022 N
28 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


