
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 211/6/01
Модерн кришталеві люстри користуються високою популярністю в елітних будинках, адже виконані найталановитішими чеським майстрами.
В нашому інтернет магазині https://elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних люстр в стилі модерн для кухні , спальні чи вітальні від відомого виробника Еlite Bohemia.
Купити світильник модерн просто, залишіть заявку на нашому сайті і менеджер інтернет- магазину з вами зв'яжеться в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Діаметр | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 22 300 ₴
- В наявності
- Код: L 211/6/01
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 211/6/01
22 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


