
Бра чеські Elite Bohemia N 505/2/19 N
Чеські бра ідеально підійдуть для, затишної спальні чи іншого приміщення, в якому потрібно створити освітлення.
Дорогий настінний світильник відмінно впишеться в класичний інтер'єр. Чеські кришталеві бра Еlite Bohemia - це вибір багатства у вашому будинку. Великий вибір моделей і відмінна якість та доступні ціни.
Рекомендовано використовувати для інтер'єру не тільки вітальні, але і кабінету, кухні чи спальні. Всі кришталеві бра Elite Bohemia, Чехія проходять контроль якості і забезпечуються заводським номером.
Зручна і практична система кріплення дає можливість встановити чеські бра самостійно
Купити класичні кришталеві бра Еlite Bohemia за вигідною вартістю ви можете в нашому інтернет-магазині.
Створіть інтер'єр в своєму домі разом з Elite Bohemia!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1500 г |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Основні | |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркасу | Метал, кришталь, латунь |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 8 444 ₴
- В наявності
- Код: N 505/2/19 N
Бра чеські Elite Bohemia N 505/2/19 N
8 444 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



