
Бра з чеського кришталю Еlite Bohemia N 110/1/02 N
Чеські бра ідеально підійдуть для, затишної спальні чи іншого приміщення, в якому потрібно створити освітлення.
Дорогий настінний світильник відмінно впишеться в класичний інтер'єр. Чеські кришталеві бра Еlite Bohemia - це вибір багатства у вашому будинку. Великий вибір моделей і відмінна якість та доступні ціни.
Рекомендовано використовувати для інтер'єру не тільки вітальні, але і кабінету, кухні чи спальні. Всі кришталеві бра Elite Bohemia, Чехія проходять контроль якості і забезпечуються заводським номером.
Зручна і практична система кріплення дає можливість встановити чеські бра самостійно
Купити класичні кришталеві бра Еlite Bohemia за вигідною вартістю ви можете в нашому інтернет-магазині.
Створіть інтер'єр в своєму домі разом з Elite Bohemia!
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, латунь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Свічка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 4 280 ₴
- В наявності
- Код: N 110/1/02 N
Бра з чеського кришталю Еlite Bohemia N 110/1/02 N
4 280 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



