


Бра кришталеве Еlite Bohemia N 710/3/05
Чеські бра ідеально підійдуть для, затишної спальні чи іншого приміщення, в якому потрібно створити освітлення.
Дорогий настінний світильник відмінно впишеться в класичний інтер'єр. Чеські кришталеві бра Еlite Bohemia - це вибір багатства у вашому будинку. Великий вибір моделей і відмінна якість та доступні ціни.
Рекомендовано використовувати для інтер'єру не тільки вітальні, але і кабінету, кухні чи спальні. Всі кришталеві бра Elite Bohemia, Чехія проходять контроль якості і забезпечуються заводським номером.
Зручна і практична система кріплення дає можливість встановити чеські бра самостійно Купити класичні кришталеві бра Еlite Bohemia за вигідною вартістю ви можете в нашому інтернет-магазині.
Створіть інтер'єр в своєму домі разом з Elite Bohemia!
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, латунь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Користувацькi характеристики | |
| вмикач в комплекті | ні |
| лампочки в комплекті | ні |
| пульт дистанційного управління | ні |
- Ціна: 11 880 ₴
- В наявності
- Код: N 710/3/05
Бра кришталеве Еlite Bohemia N 710/3/05
11 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



