
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Elite Bohemia L 505/12/19
Світильники з художнім розписом Elite Bohemia унікальні своїм дизайном прикрасить Ваш будинок світлом і багатством.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 58 800 ₴
- В наявності
- Код: L 505/12/19
Люстра Elite Bohemia L 505/12/19
58 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


