
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник кришталевий Elite Bohemia L 710/6/05 N
Світильник кришталевий Elite Bohemia L 710/6/05 N - круглої форми та нагадує нам сонце.
Колекція Cеling mounts, стиль класика - для приміщень з невисокими стелями.
Класична стельова кришталева люстра підійде для будь-якого інтер'єру вашого дому, завдяки красі кришталю приміщення наповнюється фантастичним сяйвом.
Якість чеських люстр Еlite Bohemia перевірена десятиліттями.
Купіть стельовий кришталевий світильник L 710/6/05 і краса буде сіяти і у вашому домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 400 см |
| Висота | 400 см |
| Вага | 3000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 32 880 ₴
- Під замовлення
- Код: L 710/6/05 N
Відправка з 02 квітня 2026Світильник кришталевий Elite Bohemia L 710/6/05 N
32 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


