
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 740/3/05 ⠀
Класичні кришталеві люстри користуються високою популярністю в елітних будинках, адже виконані найталановитішими чеським майстрами. ⠀
В нашому інтернет магазині https://elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних стельових класичних люстр для кухні, спальні чи вітальні від відомого виробника Еlite Bohemia.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4000 г |
| Висота | 450 см |
| Діаметр | 300 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Форма | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 29 999 ₴
- Під замовлення
- Код: L 740/3/05
Відправка з 02 травня 2026Кришталева люстра Еlite Bohemia L 740/3/05
29 999 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


