
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий Еlite Bohemia L 001/0/05
Краса та практичність галогенного світла надихне свіжістю ваш будинок і підкреслить стильний дизайн інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Галогенна |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спрямоване світло | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 3 950 ₴
- В наявності
- Код: L 001/0/05
Світильник точковий Еlite Bohemia L 001/0/05
3 950 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


