Новинка








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра кришталева Еlite Bohemia L 209/6/09
Дизайн люстри Crystal Fountain cвоїм виглядом нагадує фонтан, який виливається з надр землі в живу природу.
Підвісна люстра з незвичайною формою може бути доступна в золоті, нікелі та античному золоті.
Crystal Fountain охарактеризовується як класика, яка ідеально доповнює сучасний cтильний інтер'єр.
Зверніть увагу на кришталеві бра Crystal Fountain - вони ідеальні в парі з люстрою .
Купивши бра і кришталеву люстру з цієї колекції Еlite Bohemia ви будете задоволені протягом багатьох років.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6600 г |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 58 см |
| Діаметр | 58 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь, Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 29 178 ₴
- В наявності
- Код: L 209/6/09
Люстра кришталева Еlite Bohemia L 209/6/09
29 178 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


