



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Elite Bohemia L112/5/06 світильник з Чехії
Класична кришталева люстра ідеально прикрасить інтер'єр вашого дому, завдяки неповторній красі кришталю приміщення наповнюється яскравим і чарівним сяйвом.
У нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних класичних кришталевих люстр від відомого виробника Еlite Bohemia.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 22 980 ₴
- В наявності
- Код: L 112/5/06
Elite Bohemia L112/5/06 світильник з Чехії
22 980 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


