




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична люстра Еlite Bohemia L 100/8/02
Класична кришталева люстра ідеально прикрасить інтер'єр вашого дому, завдяки неповторній красі кришталю приміщення наповнюється яскравим і чарівним сяйвом.
У нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних класичних кришталевих люстр від відомого виробника Еlite Bohemia.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 64 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 5500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 25 279 ₴
- В наявності
- Код: L 100/8/02
Класична люстра Еlite Bohemia L 100/8/02
25 279 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



