

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 547/6/17-7
Елітна кришталева люстра з художнім розписом ідеально підходить для вітальні.
Металічний позолочений каркас т а кришталеві підвіски в поєднанні з художнім розписом - символ достатку у вашому домі.
Купити кришталеву люстру з художнім розписом смальта по лояльній ціні ви можете в нашому інтернет-магазині.
Створіть свій інтерєр в домі разом з Еlite Bohemia!
ЯК ПОЄДНУВАТИ ЧЕРВОНИЙ КОЛІР В ІНТЕР'ЄРІ?
- червоний та сірий – безпомилкове рішення. Спокійний темно-сірий, графітний, сизий, перлово-сірий, мокрий асфальт та інші тони – допоможуть створити стильну, стриману та елегантну обстановку.
- червоний і білий. Білий врівноважить і приглушить, червоно-червоний колір додасть до кімнати світло та свіжість. Щоб додати дизайну гламуру - внесіть до нього чорний матовий або глянсовий. Результат вам сподобається!
- червоний та помаранчевий/темно-жовтий/жовто-оранжевий. Виглядає яскраво та заряджає приміщення енергією. Відмінно виглядає дует оранжевий та червоний колір в інтер'єрі вітальні або дитячої. Єдине застереження – стежте, щоб відтінки не зливались.
- червоний+чорний. Комбінація цих кольорів виглядає ефектно, лаконічно. Дизайн спальні в червоно-чорних тонах створить особливу унікальну атмосферу, пронизану чуттєвістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Золотистий, Рожевий, Прозорий, Червоний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Чашка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 4500 г |
| Діаметр стельової чаші | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| плафони декор | художній розпис ручної роботи |
- Ціна: 28 900 ₴
- В наявності
- Код: L 547/6/17-7
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 547/6/17-7 червоний
28 900 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


