



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева Люстра підвісна Elite Bohemia L 140/9/02
У нашому інтернет магазині https://elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних класичних кришталевих люстр від відомого виробника Еlite Bohemia.
Купити кришталевий світильник дуже легко, зателефонуйте на номер 098-498-15-88 або просто залишіть свої координати на сall back hunter і ми з вами звяжемося в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 63 см |
| Діаметр | 63 см |
| Висота | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, Енергозберігаюча |
- Ціна: 28 800 ₴
- В наявності
- Код: L 140/9/02
Кришталева Люстра підвісна Elite Bohemia L 140/9/02
28 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


