
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталевий світильник Еlite Bohemia L 689/10+2/02 Pt
Найвишуканішим предметом домашнього інтер'єру може стати кришталевий світильник Еlite Bohemia.
Чеські бронзові люстри виготовлені по технології художнього лиття, найкращими майстрами Чехії - це є справжній шедевр якості та краси.
Чеська люстра буде прикрашати ваш дім десятиліттями і при цьому не втратить актуальності.
Всі люстри Еlite Bohemia проходять контроль якості і доповнюються заводським номером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип люстри | Підвісна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Площа освітлення | 30 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Діаметр | 780 мм |
- Ціна: 65 500 ₴
- В наявності
- Код: L 689/10+2/02 Pt
Кришталевий світильник Еlite Bohemia L 689/10+2/02 Pt
65 500 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


