
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра кришталева Elite bohemia L 531/6/03
Оригінальна чеська кришталева люстра чудово доповнює класичний інтер'єр.
Прикрашена за допомогою сяючих підвісок з кришталю і металевого каркаса «під золото».
Всі люстри Еlite Bohemia проходять контроль якості і забезпечуються заводським номером.
Доставка в короткі терміни по Україні.
Для оформлення замовлення ви можете замовити зворотний дзвінок на сайті, і ми вам зателефонуємо.
Придбати люстру богемську золотисту легко, оформіть замовлення і ми запропонуємо вам лояльну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 67 см |
| Висота | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 28 800 ₴
- В наявності
- Код: L 531/6/03
Люстра кришталева Elite bohemia L 531/6/03
28 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


