
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана кришталева люстра модерн Еlite Bohemia
Модерн кришталеві люстри користуються високою популярністю в елітних будинках, адже виконані найталановитішими чеським майстрами.
В нашому інтернет магазині https://elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних люстр в стилі модерн для кухні , спальні чи вітальні від відомого виробника Еlite Bohemia.
Купити світильник модерн просто, залишіть заявку на нашому сайті і менеджер інтернет- магазину з вами зв'яжеться в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Золотистий, Прозорий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання |
- Ціна: 39 444 ₴
- В наявності
- Код: L 215/8/07
Вишукана кришталева люстра модерн Еlite Bohemia L 215/8/07
39 444 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


