

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повний опис (UA)
Редактор Очистка контента Відновити з бази
Циліндр King П 30*30 9089-SB-60 кольору матове золото.
Характеристики:
- клас захисту 4
- корпус циліндра та вороток виготовлені з латуні
- циліндр має 5 активних пінів виготовлених із латуні
- у комплект входять 3 ключі високої точності нарізки, покритих нікелем для більш тривалого використання
- циліндр базової секретності
довжина тіла циліндра 30*30 мм
довжина воротка 35 мм
форма воротка - круглий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 30 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 377 ₴
- В наявності
- Код: 20513
Циліндр для замка King П 30*30 9089-SB-60 латунь матове золото
377 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


