Новинка


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвітка для дзеркала чорного кольору
Лаконічна і стильна підсвітка доповнить інтер'єр ванної кімнати, спальні, вітальні або передпокою.
Колір світла три варіанти:
- теплий
- теплий білий
- білий
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Diasha |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Лінійна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| матеріал плафона | пластик |
- Ціна: 1 930 ₴
- Під замовлення
- Код: 24637.2
Відправка з 02 квітня 2026Підсвітка для дзеркала чорного кольору
1 930 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


