
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міжкімнатний дверний замок лівий Imperial з ручками Ozen Kumru Sari WC
Комплект для міжкімнатних дверей складається з:
- ручок Kumru Sari wc на планці з клямкою, виготовлені виключно з латуні з багатошаровим гальванічним покриттям, універсальні.
- міжкімнатного замка Imperial 751WC GP, універсальний переналагоджуваний.
Розміри міжкімнатного дверного замка:
- висота -102*152 мм,
- товщина -12 мм,
- ширина – 64 мм.
Розміри дверних ручок:
- довжина ручки -162 мм,
- ширина – 38 мм.
- розмір квадрата – 8*8 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ozen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Латунь, Сталь покрита порошковою фарбою |
| Колір замку | Золото, Латунь полірована |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Backset | 44 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 788 ₴



